بروز-دریچه فناوری - آموزش غیر فعال کردن پیغام آپدیت ویندوز 10آموزش غیر فعال کردن پیغام آپدیت ویندوز 10
 
کاربرانی که از ویندوز های 7 یا 8.1 استفاده میکنند حتما پیغام هایی مبنی بر به روز رسانی ویندوز به نسخه 10 را دریافت میکنند، ولی علاقه ای به آپدیت ویندوز خود ندارند و این پیغام ها برایشان آزار دهنده است.
 
در ادامه مطلب روش حذف پیغام به روز رسانی ویندوز 10 را آموزش خواهیم داد.
یکی از روش هایی که برای رهایی از این هشدار وجود دارد، حذف فایل به‌ روز رسان مرتبط با آن است. این هشدار پس از نصب ابزار مرتبط با آن در به‌ روز رسانی 3035583KB در سیستم‌ عامل شما ظاهر میشود و با حذف این به‌ روز رسانی میتوانید به‌ راحتی از آن رهایی یابید. برای انجام این کار کافی است پس از مراجعه به کنترل پنل روی Windows Update کلیک کنید.
 
از پایین سمت چپ روی Installed Updates کلیک کرده و در ادامه از سمت راست، در بخش Microsoft Windows ، به‌ روز رسانی 3035583KB را پیدا کنید. (میتوانید از مرتب‌ سازی توسط نام برای جستجوی سریع‌ تر این گزینه کمک بگیرید)
 
کلیک راست ماوس را روی فایل به‌ روز رسان فشار داده و Uninstall را برای حذف این به‌ روز رسانی کلیک کنید.
 
در پیام هشدار به‌ نمایش درآمده گزینه Restart Now را برای ریستارت شدن رایانه کلیک کنید.
 
توجه: چنانچه دریافت خودکار فایل‌های به‌ روز رسان در سیستم‌عامل ویندوز فعال باشد دوباره این به‌ روز رسانی دانلود شده و آیکون هشدار مورد نظر روی ویندوز نمایش داده میشود. برای جلوگیری از این موضوع باید در فهرست فایل‌های به‌ روز رسانی که توسط ویندوز به شما پیشنهاد میشود، گزینه‌ 3035583KB را انتخاب کرده و با کلیک راست ماوس روی Hide Update کلیک کنید. به‌ این‌ ترتیب انتخاب این به‌ روز رسانی تا زمانی که شما دوباره آن را فعال نکنید غیرفعال خواهد شد.
 
24 خرداد 95 - 12:33
نویسنده :
ادامه مطلب
موضوع :
نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic