بروز-دریچه فناوری - آپدیت جدید Xbox One سرعت دانلود این کنسول را تا 80درصد افزایش می دهد


یکی از بزرگترین مشکلات کنسول های بازی نسل جدید آپدیت های پیاپی و دانلود های آنهاست که خیلی از زمان کاربران را تلف می کند. مایکروسافت با ارائه ی آپدیت جدیدی برای Xbox One تلاش کرده این زمان را تا جای ممکن کاهش دهد. به گفته ی این شرکت درصورتی که کاربران از اینترنت هایی با سرعت بالاتر از 100Mbps استفاده کنند سرعت دانلود کنسول آنها تا 80درصد افزایش خواهد یافت. در صورتی که کاربران سرعت اینترنت پایین تری داشته باشند نیز تا 40% سرعت بیشتری در دانلود بازی ها و اپلیکیشن ها خواهند داشت. با ما باشید در ادامه
البته مایکروسافت توضیح داده که این افزایش سرعت به ارائه دهنده ی سرویس اینترنتی کاربران و شبکه ی آنها نیز مربوط است. در صورتی که افراد بازی کردن را نسبت به دانلود در اولویت بالاتری قرار داده باشند نیز سرعت دانلود کاهش خواهد یافت.

همچنین اپدیت جدید باعث می شود تا در صورتی که حتی اگر ارتباط با اینترنت قطعی زیادی داشته باشد خللی در کار کنسول ایجاد نشود.یکی دیگر از مزایای آپدیت جدید،بهبود ارتباط کنترل های بی سیم با دستگاه و افزایش کیفیت ارسال موسیقی به کنسول است. البته مثل همیشه به گفته ی مایکروسافت کارایی و عملکرد کلی دستگاه نیز بهبود یافته اما توضیحات بیشتری در این رابطه داده نشده است. برای به روز رسانی کنسول خود به نسخه جدید، به قسمت تنظیمات بروید، از آنجا وارد منوی سیستم شوید و گزینه ی Console info & updates را انتخاب کنید.
26 آذر 95 - 10:28
نویسنده :
ادامه مطلب
موضوع : گوناگون،
نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic