بروز-دریچه فناوری - با ۱۰ سلبریتی‌ای که زمانی بی‌خانمان بودند آشنا شوید!

با ۱۰ سلبریتی‌ای که زمانی بی‌خانمان بودند آشنا شوید!

قتی به سلبریتی‌ها نگاه می‌کنید احتمالا مجذوب شهرت و ثروت آنها می‌شوید و اصلا نمی‌توانید فکرش را بکنید که آنها از چه مسیرهای سختی عبورکرده‌اند تا به اینجا رسیده‌اند! چیزی که درمورد این سلبریتی‌ها، که حتی زمانی پول اجاره کردن سقفی بالای سر خود نداشته‌اند جالب است، این است که آنها هیچگاه دست از دنبال کردن رویاهایشان برنداشته‌اند! هر وقت در زندگی به لحظات سخت و دشواری برخوردید و نیاز به کمی انگیزه داشتید، این ۱۰ سلبریتی را به خاطر بیاورید و از استقامت و پشتکار آنها الگو بگیرید!
۱. Daniel Craig


پیش از اینکه Daniel Craig در نقش محبوب و مشهور جیمز باند بازی کند، او خرجش را از انجام کارهای عجیب و غریب به دست می‌آورد و شب‌ها را روی کاناپه‌ای در خانهٔ دوستانش یا روی نیمکت‌های پارک به صبح می‌رساند.

۲. Sylvester Stallone


او قبل از اینکه با بازی در نقش‌های رامبو و راکی وارد دنیای سینما شود، به ایستگاه اتوبوس می‌گفت خانه! پس از آن او با بازی در فیلم پورنی که روزانه ۱۰۰ دلار به او دستمزد می‌داد توانست جایی را برای زندگی اجاره کند.

۳. Jim Carrey


کمدین و بازیگر مشهور شناخته شده یعنی جیم کری هم مدتی را همراه با خانواده‌اش بی خانمان بودند. خواهر بزرگتر جیم یعنی پاتریشیا ازدواج کرده بود و به همین دلیل جیم و خانواده‌اش می‌توانستند در چادری در حیات پشتی خانهٔ خواهرش زندگی کنند.

۴. Halle Berry


وقتی او تلاش می‌کرد جایی برای خودش در دنیای بازیگری باز کند، مادرش دیگر به او خرجی نداد و از او حمایت نکرد. او بین این دو گزینه که برگردد و پیش مادرش زندگی کند یا بدون حمایت مادرش سعی کند وارد دنیای بازیگری شود گزینهٔ دوم را انتخاب کرد و مدتی را در پناه گاهی مخصوص بی خانمان‌ها زندگی کرد. اما همانطور که پیداست سختی‌هایی که کشیده بی دلیل نبوده و او نتیجهٔ کارش را با شهرت و ثروتی که الان دارد گرفته است.

۵. Steve Jobs


دفعهٔ بعد که آیفون خود را برداشتید حتما او را به خاطر بیاورید! استیو جابز، مدیرعامل و موسس شرکت اپل، در دوران دانشگاه آنقدر بی پول بود که شب را خانهٔ دوستانش صبح می‌کرد. او همچنین شیشه نوشابه‌های خالی را جمع می‌کرد و با پول فروش آنها غذا تهیه می‌کرد.

۶. Hillary Swank


هیلاری سوانک چندین بار به خاطر بهترین بازیگر زن  جوایزی را دریافت کرده و حسابی هم در دنیای هالیوود مشهور شده اما زندگی همیشه برای این بازیگر به همین آسانی و شیرینی نبوده است. وقتی او ۱۳ سالش بوده، پدر و مادرش از هم جداشده‌اند و او همراه مادرش به لس آنجلس آمده و تا زمانیکه بتوانند خرج اجارهٔ یک خانه را بدهند در ماشین مادرش زندگی می‌کردند.

۷. William Shatner


او پیش از اینکه در فیلم Star Trek بازی کند در وانت‌بار زندگی می‌کرد. اما پس از آن بالاخره زندگی روش خوشش را به او نشان داد و او توانست جای خودش را در دنیای هنر پیدا کند.

۸. Shania Twain


این خواننده و ترانه سرای آمریکایی هم اکنون یکی از پرفروش‌ترین هنرمندهای زن در تاریخ است. او کودکی سختی داشت و پدرمادرش شرایط مالی خوبی نداشتند. در یک برههٔ زمانی، مادرش او و ۳ خواهر برادر دیگرش را به تورنتو برد، جایی که آنها مجبور بودند مدت زمانی را در پناهگاه بی‌خانمان‌ها سرکنند.

۹. Jeniffer Lopez


این هنرمند نام آنای با استعداد وقتی ۱۸ سالش بوده برخلاف نظر پدر و مادرش خانه را ترک کرده تا رقص را دنبال کند. پدر مادرش می‌خواستند که او به دانشگاه برود اما گویا خود او برنامه‌های دیگری داشته است!‌او پیش از اینکه به این شدت معروف شده و به سلبریتی‌ای بین المللی تبدیل شود در خانهٔ دوستانش یا در استدیوهای رقص می‌خوابید.

۱۰. Carmen Electra


این مدل و بازیگر مشهور هم مدت زمانی را بی خانمان بوده است. وقتی او در ۲۰ سالگی‌اش به سر می‌برده، دوست پسرش تمام پول‌هایش را دزدیده و ذره‌ای برای اجاره خانه برای او باقی نگذاشته است.
نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic