بروز-دریچه فناوری - سامسونگ: باتری گلکسی نوت 9 بی خطر است!

نتیجه تصویری برای گلکسی نوت 9

از زمانی که شرکت سامسونگ برای عرضه ناموفق گلکسی نوت 7 با کنایه‌ها و اعتراض‌های مختلفی رو به رو شد، این شرکت از آن پس سعی کرده ایمنی بالایی را برای محصولات خود در نظر گیرد تا عاری از هر گونه مشکل باشند.
گلکسی نوت 7 به عنوان یک اسمار‌ت‌فون دو نسل قبل سری نوت محسوب شده و تنها در چند نسخه وارد بازارهای مشخصی شده است. اما با معرفی گلکسی نوت 8، سامسونگ موفقیت خود را باری دیگر بدست آورد زیرا از یک سو طراحی انقلابی و ویژگی‌های منحصربفردی پیدا کرد و در سوی دیگر مشکلات گلکسی نوت 7 برای آن پیش نیامد. در این بین سوالاتی پیرامون گلکسی نوت 9 به وجود آمده که طرفداران سامسونگ را نگران کرده و آنها تصور می‌کنند همانند گلکسی نوت 7 ممکن است اتفاقاتی رخ دهد.

به تازگی مدیرعامل بخش تلفن‌هوشمند سامسونگ این اطمینان را به مشتریان گلکسی نوت 9 داده که پس از گلکسی نوت 7 دیگر چنین حادثه‌ای رخ نخواهد داد. وی اظهار داشت سامسونگ برای افزایش اطمینان گام‌های مثبتی برداشته تا دیگر حادثه‌ای به دنبال نداشته باشد. به گفته این مدیر بخش موبایل سامسونگ، تیم کنترل کیفیت 2 سالی را روی گلکسی نوت 9 فعالیت داشتند تا بتوانند اطمینان کامل را فراهم آورند. بنابراین افزوده شدن باتری پرظرفیت‌تر در گلکسی نوت 9 هیچ مشکلی نخواهد داشت.

این مدیرعامل می‌گوید:

گلکسی نوت 9 از باتری امنی برخوردار است و کاربران دیگر نباید برای باتری این گوشی هوشمند نگران باشند.

DJ Koh افزود گلکسی نوت 9 با قلم بهتر، باتری پرظرفیت‌تر و سخت‌افزاری بهتر می‌تواند فروش خوبی را به دنبال داشته باشد. او بیان کرد:

گلکسی نوت 9 در بحث قلم اس پن و دوربین عملکرد بالایی دارد و امیدواریم در فروش نسبت به گلکسی نوت 8 عملکرد بهتری داشته باشد.
23 مرداد 97 - 12:59
نویسنده :
ادامه مطلب
موضوع : اخبار،
نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic